Berlin Match Race/Akademickie Mistrzostwa Świata

W ubiegły weekend załoga Pawluk Racing w skłądzie Jakub Pawluk, Agnieszka Marach, Karol Przybysz uczestniczyła w regatach Berlin Match Race. W zawodach nie przegraliśmy żadnego meczu :) Wynikało to nie tyle z naszego perfekcyjnego przygotowania, ile braku wiatru przez cały czas trwania zawodów. Warunki atmosferyczne panujace przez cały weekend 20-21.10.2012 najlepiej oddaje poniższe zdjęcie:

Tym samym nie udało nam sie doszlifować formy przed zbliżającymi się wielkimi krokami Akademickimi Mistrzostwami Świata w żeglarstwie flotowym. Zawody rozgrywane będą w terminie 27.10-3.11.2012 we Francji, w La Rochele.  Polskę reprezentować będzie załoga AZS Politechnika Warszawska w składzie: Jakub Pawluk, Agnieszka Marach, Dorota Kwiatek, Karol Przybysz, Krzysztof Królik oraz Franciszek Badowski.

Jutro ceremonia otwarcia, w sobotę treningi oraz wyścig próbny. Pierwsze wyścigi mistrzostw w niedzielę, a emocje związane z zawodami towarzyszyć nam będą aż do soboty 3 listopada.

Dzisiaj wyruszamy w liczącą 2000 km podróż przez Europę. O naszych dalszych poczynaniach bedziemy informować na bieżąco.

Oficjalna strona regat:

http://www.sywoc.org/

W oczekiwaniu na pierwsze rozstrzygniecia zapraszam wszystkich pasjonatów żeglarstwa do uczestnictwa w konkursie futuwawa.  W konkursie bierze udział moja koncepcja zagospodarowania klubu MOS-2 Warszawa:

http://www.futuwawa.pl/adaptacja_i_rozbudowa_klubu_wioslarskiego_ymca-project-pl-229.html?q=%22Agnieszka+Marach%22

 

 

Skomentuj

Komentarze

  1. Gratulacje nie przegranej żadnego meczu. To świadczy tylko o waszej formie, jaką macie.

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*